DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Miś pluszowy, miś kudłaty,

Biały, czarny lub łaciaty.

Wszystkie misie my kochamy,

bo ich święto dzisiaj mamy.

23 listopada wszystkie dzieci przynoszą do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia

• 5.11. Dzień postaci z bajek-gry, zabawy, konkursy
  • 9.11. Z okazji „Dnia Niepodległości”- edukacja patriotyczna
  • 14.11. Z cyklu poznajemy zawody-wyjście do szewca
  • 23.11. Dzień Pluszowego Misia- zabawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej
  • Rozpoczęcie akcji „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”- zbiórka karmy dla schroniska w Dąbrówce
  • Cała Polska czyta dzieciom-gościem w kreciku będzie...

Ogłaszamy zbiórkę artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dąbrówce

Zbieramy: karmę dla psów i kotów, legowiska, obroże, smycze, zabawki, koce, kołdry, ręczniki, środki czystości, itp.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, ONE TEŻ POTRZEBUJĄ POMOCY

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!!