DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice prosimy, aby wszystkie przedszkolaki były ubrane na kolor pomarańczowy  -8 października (tj. poniedziałek)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na uroczyste przedstawienie i pasowanie nowych przedszkolaków, które odbędzie się 25 października o godzinie 14.30.
  • 8.10. Dzień pomarańczowych- dzień marchewki
    Na marchewki urodziny
    Wszystkie zeszły się jarzyny.
    A marchewka gości wita
    I o zdrowie grzecznie pyta.
  • 15.10. Dzień Edukacji Narodowej-
    „Nauczyciel widzi więcej, niż tylko twarze dzieci. Stara się zobaczyć ich dusze”
  • 24-25.10. Światowy Dzień Makaronu- zajęcia edukacyjne
  • 25.10.Powitanie Jesieni i nowych Przedszkolaków- uroczystość z udziałem rodziców
  • ??.10 Cała Polska czyta dzieciom-gościem w kreciku będzie…

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!!