DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Proszę, aby 21 września z okazji pierwszego dnia jesieni w ubiorze dzieci gościł element jesienny. Proszę jednocześnie o przyniesienie darów jesiennych np. liście, żołędzie, śliwki, jabłka itp., za co z góry serdecznie dziękujemy.
  • 04.09 Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
  • 05.09 Przedstawienie kukiełkowe „Trzy świnki”- wizyta fotografa
  • 11.09 Dzień niebieskich- wspomnienia z wakacji. Wszystkie dzieci ubrane w kolorze niebieskim
  • 15.09 „Nie ma śmieci-są surowce”-
    Sprzątanie Świata
    „Leży pod krzakiem butelka stara,
    Straszy wiewiórkę, straszy komara,
    I pełno gazet wala się wszędzie,
    Przecież ich komar czytać nie będzie!”
  • 21.09 „Jesieni, jesieni co się teraz zmieni” pierwszy dzień jesieni
  • 09.17 Wycieczka na Farmę Strusi

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!!