Aktualności

 

DRODZY RODZICE!
OGŁASZAMY NABÓR DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA KRECIK
NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową, wykonaną własnoręcznie.
Liczymy na Państwa kreatywność.
Prace należy złożyć do 5 grudnia.
 
 

Ogłaszamy zbiórkę artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dąbrówce
 
Zbieramy: karmę dla psów i kotów, legowiska, obroże, smycze, zabawki, koce, kołdry, ręczniki, środki czystości, itp.
 
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, ONE TEŻ POTRZEBUJĄ POMOCY
 
 
  1. 24 listopada obchodzimy w przedszkolu "Dzień pluszowego misia". Prosimy, aby tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą ulubionego pluszowego misia.
  2. Do 29 listopada proszę dostarczyć skarpetę mikołajkową (podpisaną)
  3. W okresie międzyświątecznym tj. 27, 28 i 29 grudnia przedszkole będzie nieczynne. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do uczestnictwa w naszej "krecikowej" akcji zbierania plastikowych nakrętek!!! Każda nakrętka jest cenna!

Nie wyrzucajcie plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych z innymi odpadami do śmieci i zacznijmy je razem zbierać, dbając tym samym o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne!

Głównym celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Zebrane nakrętki zostaną przekazane dzieciom z Ośrodeka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie.

Dodatkowo zbieranie nakrętek będzie promocją wychowania ekologicznego przedszkolaków, a konkretnie – nauką segregacji.

Termin rozpoczęcia naszej akcji - luty 2015 r.

Wkręćmy się w zbieranie plastikowych nakrętek!!! 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.