Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1700.

Pokaż rozkład dnia

Rozkład dnia

700-830 Schodzenie się dzieci do przedszkola, zabawy dowolne służące realizacji dzieci, praca indywidualna w małych grupach, zabawy integrujące grupę, ćwiczenia ogólnorozwojowe.
830-845 Ćwiczenia poranne, czynności porządkowe, higieniczne i samoobsługowe.
845-930 Śniadanie, realizacja zadań w tym zakresie.
930-1020 Realizacja zadań edukacyjnych stymulujących rozwój dziecka zgodny z jego możliwościami.
1020-1045 Spacery, wycieczki, obserwacje przyrodnicze w terenie, zabawa ruchowa.
1045-1145 Zabawy dowolne według zainteresowań dzieci oraz zabawy z niewielkim udziałem nauczyciela, obserwacje.
1145-1200 Przygotowanie do obiadu, czynności higieniczne i samoobsługowe.
1200-1230 Obiad, realizacja zadań w tym zakresie.
1230-1400 Odpoczynek (leżakowanie dzieci 3-letnich), głośne czytanie dzieciom, zabawy i gry stolikowe, zabawy według zainteresowań dzieci.
1400-1430 Czynności z zakresu samoobsługi, podwieczorek.
1430-1530 Praca indywidualna rozwijanie specyficznych właściwości psychofizycznych, cech, uzdolnień.
1530-17sup>00 Zabawy integracyjne oraz zabawy dowolne, rozchodzenie się dzieci do domu.

Zapewniamy państwa dzieciom:

• profesjonalną opiekę nad dziećmi w godz.7.00 – 17.00, od poniedziałku do piątku,
  • zajęcia dydaktyczne oraz zabawy prowadzone we wszystkich grupach wiekowych zgodnie Podstawą Programową MEN,
  • program dostosowany do wieku i umiejętności dziecka, kameralną atmosferę - pozwalającą na indywidualny kontakt z każdym dzieckiem i odkrywanie oraz rozwój jego talentów.
  • zdrowe i urozmaicone, pyszne całodzienne wyżywienie, tj. śniadanie, obiad, podwieczorek,
  • mnóstwo zajęć dodatkowych, z czego większość realizowana jest w ramach czesnego.
  • bezpłatne zajęcia adaptacyjne (do 1,5 h dziennie)- nasze przedszkole prowadzi przez cały rok zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które chcą rozpocząć u nas edukację,
  • całoroczne ubezpieczenie,
  • organizację urodzin

Ponadto odwiedzają nasze przedszkole różne grupy artystyczno-teatralne. Aktywnie współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, organizując spotkania z ciekawymi ludźmi, artystami. Chętnie bierzemy udział w różnych konkursach oraz akcjach organizowanych zarówno przez władze naszego miasta jak i inne placówki.Nasze przedszkole uczestniczy w programach edukacyjnych: Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”, Programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury” i różnych akcjach społecznych Akcji „Góra Grosza’ pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Akcji zbiórki darów dla bezdomnych zwierząt "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".

Opłaty:

Wpisowe 100zł - jest to jednorazowa bezzwrotna opłata pobierana przy podpisywaniu umowy gwarantująca dziecku miejsce w placówce.

Czesne w wysokości 490zł obejmuje:

• pobyt dziecka (bez względu na liczbę godzin)
  • pełne wyżywienie (3 posiłki)
  • zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze
  • język angielski,
  • zajęcia taneczne,
  • zajęcia kulinarne,
  • warsztaty plastyczne,
  • warsztaty artystyczno- teatralne,
  • zajęcia gimnastyczne,
  • zajęcia rytmiczne,
  • zajęcia z terapii pedagogicznej

Ponadto w naszej ofercie znajdują się dodatkowo płatne zajęcia:

• gimnastyka korekcyjne
  • zajęcia z logopedą

Opłata pobierana jest z góry do dnia 10-ego każdego miesiąca.

Stawka żywieniowa wynosi 8zł, może być ona odpisana za 3 kolejne dni nieobecności dziecka.